Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA PM 3SDm2,5/7 0,25 кВт 35м + 1,5 м кабель

Безкоштовна доставка по Україні
-10% У КОШИКУ
Производитель: Optima (Польша)
Наличие: В наличии
Артикул: 000017610
Гарантия: 24 мес. от производителя

  • 3 855грн.


Краткие характеристики
Мощность Вт. 250
Напор м. 35
Производительность м.куб. 3
Все характеристики

Монтаж оборудования. Уточняйте у менеджеров

Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску 3 ″OPTIMA PM 3SDm2.5/7 0.25 кВт 35м NEW
Кабель - 1,5 метрів

У нових моделях свердловинних насосах OPTIMA за рахунок підвищення кількості робочих кілець збільшені максимальний напір і максимальна продуктивність.
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки

Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA PM 3SDm2.5/7 0.25 кВт 35м діаметром 3 ″призначений для подачі води з свердловин (діаметром від 3″ або 76 мм) і відкритих водойм з глибиною більше ніж 9 м, коли використання поверхневого насоса неможливо або недоцільно.

Принцип роботи:
Насос OPTIMA PM 3SDm2.5/7 0.25 кВт 35м складається з двох частин: двигун в нижній частині і насос у верхній частині, жорстко з'єднані між собою зубчастої муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос относятітся до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію і «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 1000 г / м3).
Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс і дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно знизити наслідки тертя піску об стінки лопаток і поверхні робочих коліс і дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріпленні жорстко, а мають незначний люфт вздовж вала.
При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом і дифузором. Тиск, який утворився, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче робочого колеса, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем ККД, який може досягати 70%.

Конструктивні особливості:
OPTIMA PM 3SDm2.5/7 0.25 кВт 35м оснащений асинхронним однофазними двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в навколишнє середовище), а також для змащення й охолодження підшипників і механічного ущільнення.
Масло сертифіковане для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах, і колір води не змінюється, небезпеки забруднення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний.

Технічні характеристики:
- Максимальна продуктивність до 3 м3 / год;
- Діаметр підключення - 1 1/4 ″
- Максимальний напір - 35 м;
- Температура води, що перекачується до 35. ° С;
- Максимальний вміст піску 1000 г / м3.

Общие характеристики
Мощность Вт. 250
Напор м. 35
Производительность м.куб. 3

Размеры
Диаметр насоса, дюйм 3
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе
Optima (Польша)
Optima (Польша)
Optima - это производитель высококачественного насосного оборудования, который предлагает широкий спектр насосов для различных отраслей промышленности. Компания Optima... Подробнее...

Обратите внимание и на другие товарные позиции раздела «Скважинные насосы» интернет-магазина «Aquatools»